Sinem Yazıyoor Editörü

Baş Ağrısına İlaçsız Çözüm

eklendi

Sağlık, hayatımızın olmazsa olmaz temel kaynağıdır. Bir yerimiz ağrıyor olsa, ufak bir şey olsa dahi bize çok acı yaşatır. Baş ağrıları bu listede ilklerde yer alır. Baş ağrısını hiçbir kimyasal ilaç kullanmadan geçirmeniz kesinlikle mümkündür. Peki "İlaçsız Baş Ağrısı Nasıl Geçer?" 

İlaç kullanmadan başınızın ağrısını geçirecek yöntemlerden birkaçını yazımızda belirtmeye çalışacağız. Öncelikle ilk yapmanız gereken ağrınıza neden olan Teknolojik Aletlerden kurtulmak olacaktır. Çünkü telefon, bilgisayar gibi teknolojik ürünlerle iç içe yaşamamız durumunda bu ağrıları yaşamamız olağandır. Bu yüzden yapmamız Gereken ilk şey Teknolojik araçlardan uzak durmaktır.

 

 Sonrasında ise başınızın ağrıyan kısmına yavaşça dokunarak ovalayın. Bu yöntem sayesinde başınızdaki hücreleri hareket ettirecek ve ağrıyı dindirecektir. Tabiiki anlattıklarımızın dışındaki nedenler de mevcuttur. Çok stresli bir yaşamınız varsa Stresten uzak durun. Oldukça rahat hissedin ve yaşamınızı artık ona göre şekillendirin.

 

Son olarak da yapmanız gereken şey biraz uzanmak olacaktır. Çünkü her şeyin sonucunu zaman gösterecektir. Bundan sonrasında ise bahsettiklerimizi uygulayarak mümkün olduğunca stresli bir hayat yaşamamaya çalışın. Sağlıklı günler. . . 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol