Sinem Yazıyoor Editörü

Balığın İçinden Parazit Çıktı

eklendi

Polonya'nın Lomianki kasabasında yaşayan Marcin Dobas isimli bir kişi kasabada bulunan bir süpermarketten günlük balık aldı. Balığı alıp eve gelen Marcin Dobas, balığı pişirmek için içini temizlemeye başladı. Tam bu sırada balığın içinde çıkan canlıları görünce gözlerine inanamadı. Balığın içi canlı parazitlerle doluydu.

Parazitleri Videoya Aldı!

Bu durum karşısında oldukça şaşıran Marcin Dobas hemen cep telefonunun kamerasını çalıştırdı ve parazitleri videoya çekti. Daha sonra çekmiş olduğu videoyu sosyal medya hesabında yayınlayarak balığı bugün aldığını ve içinin bu halde olduğu notunu düştü.

Market Sahibi Bu Tarz Olaylar Yaşanıyor Dedi!

Videoyu izleyen market sahibi bütün ürünlerin veteriner kontrolünde alındığını ama yine de günlük canlı ürünlerde ara sıra bu tarz olaylarla karşılaşabildiklerini dile getirirken müşterileri Marcin Dobas'tan özür diledi.

Parasını Geri Aldı!

Marcin Dobas ise yapmış olduğu açıklamada balığı markete geri getirerek parasını geri aldığını, market çalışanlarının ve yöneticilerinin kendisinden özür dilediğini sözlerine ekledi. Buna rağmen Marcin Dobas marketin iyice denetlenmesi için şikayetçi olacağını da sözlerine ekledi.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol