Yaziyoor Yazıyoor Editörü

Bahçede Uyumak İstedi Sabah Ölüsü Bulundu!

eklendi

Kırıkkale bir doktorun, haftasonu tatili için gittiği yazlığının bahçesinde sabah göğsünden bıçaklanmış bir halde ölü olarak bulundu.

Bahçede Uyumak İstedi Sabah Ölüsü Bulundu!

Kırıkkale bir doktorun, haftasonu tatili için gittiği yazlığının bahçesinde sabah göğsünden bıçaklanmış bir halde ölü olarak bulundu.


Kırıkkale'nin ilçesi olan Bahşılı’da bir doktorun, haftasonu tatilini geçirmek için gittiği yazlığının bahçesinde bıçaklanmak suretiyle öldürüldüğü iddia edildi.


İddia edilene göre, hafta sonu tatilini geçirmek için Yeşilköy Mahallesinin Orhangazi Caddesi 444. Sokak'ta bulunan yazlığında kalan 50 yaşındaki doktor Ertan Sancak, uyumak üzere bahçeye çıktı.


Sabah olduğunda eşi kahvaltıyı hazırladı ve gelmesi için eşine seslendi. Eşine birkaç defa seslendiği halde hiçbir yanıt alamayan Özlem Sancak önce evde eşini aradı. Bulamayınca bahçeye çıkan Özlem Sancak eşinin bahçede öylece hareketsiz bir şekilde yattığını gördü. Eşini yerde o halde gören Özlem Sancak, hemen komşularından yardım istedi. Olay yerine gelen komşular hemen durumu polise bildirdiler.

İhbarı alan polis ekipleri kısa bir süre sonra sağlık ekipleri ile birlikte doktorun yazlığına geldiler. Gelen sağlık personelleri, yapmış oldukları kontroller sonucunda doktor Ertan Sancak'ın göğsünden bıçaklanıp öldürüldüğünü belirlediler.


Evin bahçesinde bulunan güvenlik kamerasının tüm kayıtlarını titizlikle inceleyen polis ekipleri, zanlının bir an önce yakalanması için çalışmalar başlattı.


Doktor Ertan Sancak’ın Hürriyet Aile Sağlığı Merkezinde aile hekimi olarak çalıştığı ve hafta sonu tatilini değerlendirmek için ailesiyle birlikte Bahşılı'daki yazlıklarına gittiği öğrenildi.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol