Sinem Yazıyoor Editörü

Ba: Fenerbahçe'nin Defansı Benden İyi Değil

eklendi

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe tarafından transfer edilen ancak istenilen form düzeyini bir türlü yakalayamayan Abdoulaye Ba'dan ilginç açıklamalar geldi. 

Benden İyi Değiller!

Yeni sezonda Alanyaspor'a transfer olan Ba, Fenerbahçe'de oynayan stoperlerin kendisinden daha iyi olmadığını söyledi. Senegalli savunma oyuncusu, Fenerbahçe'nin en iyi savunma oyuncularından birisi olduğunu ve geçen sene o bölgede oynayanların kendisinden daha iyi olmadığını söyledi. Abdoulaye Ba, tezini daha da ileri götürerek, bu sene transfer edilen savunma oyuncularının da kendisinden daha iyi olmadığını savundu. Hatırlayacağımız gibi Fenerbahçe bu sene, Martin Skrtel ve Roman Neustadter gibi dünyaca ünlü savunmacılar ile anlaşmıştı. 

Fenerbahçe Maçı Oldukça Duygusal Geçecek!

Fenerbahçe ile oynayacakları maçın oldukça farklı duygularda geçeceğini belirten Abdoulaye Ba, Fenerbahçe maçında sadece beynini dinlemesi gerektiğini söyledi. Fenerbahçe taraftarının tribünleri doldurarak, takıma olan sevgisini göstermesinin paha biçilemez bir durum olduğunu söyleyen Ba, Fenerbahçe'de forma giyerken de bu durumun hiçbir zaman paha biçilmez olduğunu düşündüğünü kaydetti. Hedefinin Alanyaspor'un başarısı için mücadele etmek olduğunu belirten Ba, profesyonellik gereği Fenerbahçe ile oynayacakları maçta sahaya beynini koyması gerektiğini de ekledi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol