Sinem Yazıyoor Editörü

Aziz Yıldırım'dan Cumhurbaşkanına Şikayet

eklendi

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 Süper Lig takımının başkanını Saray'a kabul etti. Kulüpler birliği vakfına üye olan bu takımlar toplantısı sonrasında Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım Cumhurbaşkanı Erdoğan ile özel bir görüşme yaptı. 

'Ezeli Rakibimiz Arkamızdan Vurdu'

Gündemdeki konu olan FETÖ hakkında konuşan Aziz Yıldırım 'Bizi ezeli rakibimiz arkamızdan vurdu.' diyerek Galatasaray'ı şikayet etmiştir. Yaklaşık 1 saat özel olarak görüşen Aziz Yıldırım ve Erdoğan Fetö hakkında o-konuşmuştur. 2011 yılında bazı olaylardan sonra 1 yıl hapis yatan Aziz yıldırım Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sizi de bizi de yalnız bıraktılar demiştir.

Bir Çok Kulübün Başkanı Katıldı

30 Ağustos Zafer Bayramı için düzenlenen yemekte birçok kulübün başkanı katılmıştır. Ankara'da düzenlenmiş olan yemeğin ardından, toplantıya geçilmiştir. Hem günden konularından hem de transferlerden konuşulan gecede Aziz Yıldırımın açıklamaları damgasını vurmuştur. Oldukça sıcak anların da yaşandığı geceye birçok basın mensubu da katılmıştır. Zafer Bayramı dolayısıyla basın mensuplarına konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan çok güzel bir gece olduğunu açıklamıştır. Ayrıca böyle bir gece olması sezonun başlamasından önce takımlara da moral olmuştur.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol