Sinem Yazıyoor Editörü

Ayının Elinden Islık Çalarak Kurtuldu

eklendi

İsveçli Andreas Sanglöf isimli bir kişi, geyik avlamak için ormana çıktı. Ormanda hiç beklenmedik bir anda ayı saldırısı ile karşı karşıya kalan Sanglöf, ıslık çalarak ayıdan kurtulmayı başardı.

Islık Hayatını Kurtardı!

Geyik avına çıkan ve ilk kez bir ayı saldırısı ile karşı karşıya kalan Andreas Sanglöf, ıslık çalarak ayının elinden kurtulmayı başardı. Aynı zamanda avcı, yaşadığı bu anları görüntülemeyi de başardı. Ayının saldırısını ve ıslık çalarak gerçekleştirdiği mucize kurtuluşu kayıt altına alan adam, görüntüleri herkesin izlemesini sağladı.

Örnsköldsvik ve Solleftea kentleri arasında yer alan bir ormanda bir grup arkadaşı ile birlikte geyik avına çıkan Andreas Sanglöf, gözcü olarak kaldığı noktada 20 metre ötede bir karartı fark etti. Bu karartıyı ilk olarak avcı köpeklerden birisi sanan Sanglöf, gördüğü şeyin bir ayı olduğunu anlaması üzerine hemen telefonunu çıkararak görüntü almaya başladı. Ayıyla hiçbir şekilde göz göze gelmediğini söyleyen Sanglöf, ayının kendisine 5-6 metre kadar yakınlaşmasının ardından ıslık çaldığını ve böylelikle ayının kendisini fark etmesini sağladığını söyledi. Bunun üzerine de ayı bölgeden uzaklaştığını belirtti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol