Sinem Yazıyoor Editörü

Ava Çıkan 85 Yaşındaki Adam Domuz Sanarak Oğlunu Öldürdü

eklendi

85 yaşında av merakı olan bir adam Balıkesir'in Edremit ilçesinde ava çıktığı anda domuz gördüğünü zannetti ve silahını ateşledi. Ancak 85 yaşındaki adam yanlışlıkla oğlunu vurdu. Yanlışlıkla vurulan oğul kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 

Gece Karanlığında Olan Oldu

Ava çıktığı anda yanlışlıkla oğlunu vuran 85 yaşındaki adam, yaptığı açıklamada oğlunu bilerek vurmadığını, domuz sanarak ateş ettiğini söyledi. Balıkesir'de yaşayan 85 yaşındaki Mehmet Ali Ertan ve iki oğlu akşam saatlerinde domuz avına çıktı. Normalde İstanbul'da yaşayan ancak Balıkesir'in Edremit ilçesinde yazlıkları olduğunu belirten baba gecenin karanlığında kendisine doğru bir domuz geldiğini sandığını ve ateş ettiğini söyledi. Ertan, ateş ettikten sonra yanlışlıkla 61 yaşındaki oğlu Hüseyin Ertan'ı vurduğunu iddia etti.

Köprücük Kemiğinden Vuruldu!

Oğul Ertan sağ köprücük kemiğinden vuruldu, vurulur vurulmaz da bir an önce Balıkesir Edremit Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen şansız adam hayatını kaybetti. Polis yaşanan olayın ardından 85 yaşındaki babayı göz altına altı, ancak olayla ilgili araştırma halen sürüyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol