Sinem Yazıyoor Editörü

Attan Düşen Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk'ün Durumu Kritik

eklendi

Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alacak olan oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, binicilik eğitimi esnasında attan düşerek ciddi şekilde yaralandı. Köprücük kemiği, elmacık kemiği ve bileği kırılan Çağdaş Onur Öztürk, şuan hastanede uyutuluyor.

Şu Anda Uyutuluyor!

Attan oldukça sert bir şekilde düşen oyuncunun kemiklerinde ciddi derecede kırıklar oluştu. Durumunun oldukça ağır olduğu belirtilen Çağdaş Onur Öztürk, acıları hissetmemesi için uyutuluyor.

Eğitim Sırasında Attan Düştü!

Sakarya Fırat ve Kış Güneşi dizilerinde rol alan oyuncu, en fazla çıkışı da Kuzey Güney dizisi ile yakalamıştı. Ekranların tanıdık yüzü olan oyuncu yeni sezonda Diriliş Ertuğrul dizisi ile birlikte tekrardan ekranlarda boy göstermeye hazırlanıyordu. Dizi için bir binicik eğitimi merkezinde, binicilik dersleri alan oyuncu, bu eğitim esnasında attan düştü. Şile yakınlarında bulunan eğitim merkezinde dün gerçekleşen olayda, atın mıcırlı bir alanda hızlanması sonucu, oyuncunun attan düştüğü belirtildi. Oldukça sert bir şekilde düştüğü belirtilen oyuncunun, hastaneye kaldırılınca elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileğinde kırık olduğu tespit edildi. Ümraniye Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan oyuncu, eşinin imzalı izni ile Maslak'ta özel bir hastaneye götürülerek ameliyat edilecek.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol