Sinem Yazıyoor Editörü

Ataşehirdeki Lüks Rezidansta Silahlı Kavga Yaşandı

eklendi

Ataşehir İstanbul’da bulunan lüks bir rezidansta sabah saatlerinde silahlı bir kavga yaşandı. 8 kişi arasında çıkan kavgada 3 kişi yaralandı. Göz altına alınan 2 kişi karakola götürülürken 3 kişi ise kaçarak kayıplara karıştı. Kavgada yaralanan 3 kişiden biri ağır diğerleri ise hafif yaralanırken çevrede olaya şahit olanlar arasında kısa süreli panik yaşandı.

3 Kişi Yaralandı!

İstanbul’da Ataşehir Barbaros mahallesinde bulunan lüks rezidansta saat 16:00 sıralarında meydana gelen silahlı kavgada iddiaya göre bina girişine otomobil ile 8 kişi geldi. Gelen 8 kişi, otomobille binaya yanaştıktan sonra rezidansta bulunan daireye çıktılar. Kısa bir süre geçtikten sonra içeriden gelen silah sesleri böylece kavganın ilk sinyalini vermiş oldu. Dairede yaşamını sürdüren 3 kişinin yaralandığı bilgisi hemen polislere iletildi. Vatandaşların hemen durumu polise ve sağlık görevlilerine iletmesi üzerine silahla vurulan 3 kişinin tedavisi hastanede başlatılmıştır.

Olaya Karışan 2 Zanlı Göz Altına Alındı!

Yaralıların Fatih Sultan Mehmet ve Ümraniye Eğitim ve Araştırma hastanelerine kaldırıldığı bilinmektedir. Olaya karışan iki zanlıdan G.A. ve M.Ö. gözaltına alınırken kaçan diğer 3 kişi ise hala aranmaktadır. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol