Sinem Yazıyoor Editörü

Aşklarının Bittiğini Gösteren Belge İnternette

eklendi

İki yılı evli olmak üzere 12 yıldır beraber olan Bradd Pitt ve Angelina Jolie çiftinin aşkları son buluyor. Dış görünüşleriyle birbirleriyle olan uyumu dikkat çeken çiftlerden gelen bu flaş haber yaşadıkları ülkede deprem etkisi oluşturdu.

Boşanma Dileçesi Jolie'den

Bir hafta önce alınan boşanma kararı basına sızınca dava dilekçesi de görsel medyanın odağı oldu. Alınan bilgilere göre içeriği şiddetli geçimsizlik olan boşanma dilekçesini sunan kişi Angelina Jolie oldu. 

Çocuklar Jolie'de

Güzel oyuncu Angelina Jolie'nin avukatı Avukat Laura Wasser, sunduğu dilekçede çocukların anne Angelina Jolie'de kalınmasına dair talepleri dile getiriyor. İddialara göre Angelina Jolie Brad Pitt'in çocuklarına olan muamelesini hoş bulmadığını fakat çocuklarını görmesi için ona fırsat sunacağını ifade etti. 

Pitt'e Soruşturma

Daily Mail gazetesinde yer alan bir habere göre kendi çocuklarına hor davrandığı için Brad Pitt'e soruşturma açılmış durumda. Çocuklarına sözel ve fiziki olarak şiddet uyguladığını iddia edilen Pitt'in soruşturması polis tarafından yürütülüyor. 

Boşanma kararı gündeme bomba gibi düşen çiftin bir süre önce kameralara yansıyan tartışma görüntüleri halen hafızalarda.BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol