Sinem Yazıyoor Editörü

Aşk Dedikoduları Gerçek Mi?

eklendi

Yakışıklı pop şarkıcısı Murat Boz ile pop müziğinin kraliçesi Hadise arasındaki aşk dedikoduları yeniden alevlendi. Bir kaç sene önce de aynı söylentilerden muzdarip olan sanatçılar, Acun Ilıcalı'nın kızının düğününde hayli samimi görüntüler verdiler. Birlikte düet yapıp, dans eden ikili arasındaki söylentiler, bu görüntülerin ardından tekrar alevlendi. 

Birlikte Şarkı Söylediler

Fanlarının sürekli olarak birbirlerine yakıştırdıkları ikili, Nerdesin Aşkım şarkısını birlikte seslendirirlerken, Nerdesin Aşkım, buradayım Murat ve Nerdesin Aşkım, buradayım Hadise şeklinde birbirlerine seslenmeleri dikkat çekti. Ancak bunca samimiyetin dışında, o gece dedikoduların uzamasının tek nedeni, geceye Aslı Enver'in, Murat Boz ile beraber katılmamış olmasıydı. 

Aslı Enver Fanları İstemiyor

Aslı Enver fanlarının, böyle bir ihtimali hayli soğuk karşılamalarına rağmen, Hadise ve Murat Boz hayranlarının bu şekil bir ihtimale sevinecekleri gözlemlendi. Hatta o derece ki, evlenmelerini isteyenlerin sayısının bile oldukça fazla olduğu tespit edildi. 

Aslı Enver Açıklama Yaptı

Olayın ardından kendi twitter sayfasından açıklama yapan Aslı Enver, Kuzular her şeye inanmayın, ayrıca arkadaşlıktan güzel şey mi var? Sakin kuzular. . . şeklinde açıklayıcı bilgi içeren bir not düştü. 

Murat Boz'da sosyal medya hesabından, aynı şekilde Hadise ile arkadaş olduklarını ve yazılana, çizilene inanılmaması gerektiğini söyledi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol