Sinem Yazıyoor Editörü

Asena Atalay'dan Şok Paylaşım

eklendi

Caner Erkin ile birliktelikleri bittikten sonra oldukça sıkıntılı günler geçirdiği öne sürülen Asena Atalay, sosyal medya üzerinden yaptığı son paylaşım, tüm takipçilerinde şaşkınlık yarattı.

Bunalıma Girdiği Söylendi!

Caner Erkin ile ilişkileri bittikten sonra bunalıma girdiği söylenen Asena Atalay, bu süreçte birçok farklı işe girişerek büyük paralar batırmıştı. Öte yandan Caner Erkin ise oyuncu Şükran Ovalı ile birlikteliğe başlamış ve sosyal medya üzerinden birlikteliklerini herkese duyuran fotoğraflar paylaşmışlardı. Bu durumun Asena Atalay'ı daha büyük yıkıma uğratacağı düşünülürken, Asena Atalay'dan İnstagram üzerinden beklenmedik bir paylaşım yapıldı.

İnstagramdan Paylaştığı Herkesi Şaşırttı!

İnstagram üzerinden paylaşılan fotoğrafta bir teknede olduğu görülen Asena Atalay, kafasını tamamen saçları ile kapatmış ve dizlerini üzerine çökmüş şekilde bir poz vermişti. Bu paylaşımın altında kalp emojisi ile birlikte 'Aşk gelirse, kafa gider' notunu düşen Asena Atalay, takipçilerini oldukça şaşırttı.

Hayatında Biri mi Var?

Uzun zamandır bunalım içinde olduğu söylenen Asena Atalay'ın bir iş adamı ile birlikte olduğu iddia ediliyor. İnstagram üzerinden yapılan bu paylaşım da, Asena Atalay'ın hayatında birinin olduğu tezini oldukça kuvvetlendirmeye başladı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol