Sinem Yazıyoor Editörü

Arzu Balkan Ve Tamer Karadağlı Yeniden Dünya Evine Girdi

eklendi

Senarist ve yapımcı olan Birol Güven'in yeni filmlerinden birisi olan "Pamuk Prens" filminin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Deneyimli senaristin "Aşırı Gerçekçi" tabiri ile nitelendirdiği filmde, ünlü oyuncu ve tiyatrocu Tamer Karadağlı'nın özel hayatı konu alınıyor. 

Dikkat Çeken Nikah Sahneleri Var!

Arzu Balkan'ın da yer aldığı filmde Tamer Karadağlı'nın özel hayatı, çapkınlıkları ve aşkları güzel bir şekilde işlenmiştir. Filmde Tamer Karadağlı ile Arzu Balkan'ın dikkat çeken nikah sahneleri de bulunuyor.

Filmde Yok Yok!

Nikah sahnelerinde ayrıca çiftin kızı Zeynep'de yer aldı. Ancak oyuncuların hayranları ve sinema eleştirmenleri çiftin gerçek hayatta değil de, filmde evleniyor olmalarının filmin gerçekliğini etkileyeceğini düşünüyor. Ünlü çift daha önce "Ah Kalbim" isimli proje için de daha önce birlikte nikah masasına oturmuştu. Şimdi de çift 7 Ekim tarihinde vizyona girecek olan Pamuk Prens filminde kızlarıyla birlikte nikah masasına oturuyor. Filmde birbirinden özel nikah sahnelerinin tamamı İtalya'da gerçekleştirildi. Aynı zamanda Tamer Karadağlı'nın set arkadaşı Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'da filmde yer aldı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol