Sinem Yazıyoor Editörü

Arkadaşı İş Çamaşırını Tüm Dünyaya Sergiledi

eklendi

Genç yıldızlarından Jemma Lucy kız arkadaşının gazabına uğradı.MTV kanalında yayınlanan Ex On The Beach sovunun yıldızlarından olan Jemma Lucy bir arkadaşıyla görüntülendi. Adı henüz bilinmeyen kız arkadaşıyla yemek yiyen genç yıldız Jemma Lucy magazincilere yakalandı.

Renkten Renge Girdi!

Üzerinde siyah mini bir elbisesinin içinde muhteşem görünen genç yıldız yanındaki kız arkadaşının yaptığı hamleyle ne yapacağını şaşırdı ve renkten renge girdi.Arkadaşından beklemediği bu hareket karşısında biraz şok olsa da kendini çabuk toparladı.

Elbisesini Kaldırdı!

Kız arkadaşı genç yıldız Jemma Lucyin siyah mini elbisesini kaldırarak iç çamaşırını tüm dünyaya gösterdi.İç çamaşırının görünmesi yüzünden çok utanan genç yıldız hiç bu hareket karşısında ne yapacağını şaşırdı. Eteğini indirmeye gayret eden yıldız arkadaşının iç çamaşırını gösterme ısrarından kurtulamadı. Arkadaşının ne yapmaya çalıştığını anlayamayan genç yıldız çok utandığı her halinden belliydi.Genç yıldız intikam almakta gecikmedi.Kim olduğu bilinmeyen kız arkadaşının sırtına atlayan genç yıldız Jemma Lucy intikamını bu şekilde almış oldu.Ama arkadaşı tüm dünyaya genç yıldızın iç çamaşırını göstermiş oldu.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol