Sinem Yazıyoor Editörü

Arjantin Milli Takım Teknik Direktörü Edgardo Bauza'dan Barcelona Takımına Ağır İtham

eklendi

Arjantin Milli Takımı Teknik Direktörü Edgardo Bouza, yıldız futbolcuları Lionel Messi'nin sakatlığından sorumlu tuttuğu Barcelona Futbol Klübü'nü ağır bir dille eleştirdi. Barcelona'nın futbolcuları Lionel Messi ile gerektiği gibi ilgilenmedikleri ve ona iyi bakmadıklarını açıklayan Bauza, yıldız futbolcunun sakatlığının da belirtilen sürede iyileşeceğine inanmadığını söyledi. 

Messi'nin Sakatlığından Yakındı

Barcelona Kulübünün futbolcularına olması gerekenden daha fazla bir yük bindirdiklerini açıklayan Bauza, oyuncularının ortalama 4 günde bir maça çıkarıldıklarını ve bu durumun gerektirdiği yenileme çalışmalarının yeteri kadar yapılamamasının da oyuncularının sakatlığına neden olduğunu söyledi. Sözlerine devam eden Edgardo Bauza, milli maç dönemlerinde Lionel Messi'nin takıma geldiği andan itibaren Barcelona Kulübünün kendilerine oyuncunun sağlığı ile ilgili azami dikkat tavsiyesinde bulunduklarının fakat Barcelona Kulübünün aynı hassasiyeti göstermediklerini sile getirdi. 

Messi'nin Maça Yetiştirilmesi İçin Büyük Çaba Sarfediyoruz

2018 Dünya Kupası Elemelerinde 6 Ekim tarihinde Peru ve 11 Ekim tarihinde Paraguay ile yapacakları maça Messi'nin yetiştirilmesi için büyük bir çaba harcadıklarını kaydeden Edgardo Bauza, yıldz futbolcularının kendilerini bu maçlarda yalnız bırakması durumunda ise çok büyük bir eksiklik hissedeceklerini söyleyerek sözlerini noktaladı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol