Sinem Yazıyoor Editörü

Apple'ın Gözü McLaren'de

eklendi

Apple dünya üzerinde oldukça gelişmiş bir şirket grubudur. Apple İngiliz Fınancıak Times gazetesinin haberine göre McLaren ile anlaşma yapmak istiyor. McLaren Formule 1 yarışlarında efsanevi bir yere sahiptir. Firma Bruce McLaren tarafından kurulmuştur.

Anlaşma Yakında!

Özellikle yarış arabalarında yüksek bir başarı elde etmiş firma günümüzde farklı alanlarda da hizmet vermektedir. Şirket son dönemlerde sıkça duyulan elektrikli araç üretme adımları atmaktadır. Apple ile görüşmeler yapıldığının haberi duyulunca pek çok teknoloji meraklısı ortaya nasıl bir teknoloji çıkacağını da merak etmektedir. Özellikle bir teknoloji devi olan Apple ve mühendislik harikalarına imza atan McLaren'in birlikte adım atması gündemde derin etkiler bırakmıştır. Özellikle şirketin iki yıl üzerinde çok gizli ve titiz bir şekilde çalıştığı elektrikli arabaların projesi eğer anlaşma sağlanır ise hayata geçirilmeyi bekliyor.

Apple Daha Öncede Böyle Firmalar ile Çalışmıştı

Apple daha öncede tanınan ünlü araba şirketleri ile çalışmıştı. Özellikle 2014 yılında 3 milyar dolar harcayarak Beats Electıronıcs ile yaptığı anlaşma uzun süre konuşulmuştu. McLaren ile çok daha fazla fiyata anlaşabileceği konuşulmaktadır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol