Sinem Yazıyoor Editörü

Antalyaspor'un Dünyaca Ünlü Golcüsü Samuel Eto'o Süresiz Olarak Kadro Dışı Bırakıldı

eklendi

Antalyaspor'un geçtiğimiz sezon transfer ettiği dünyaca ünlü golcüsü Samuel Eto'o kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk ile karşılıklı olarak basına yaptıkları açıklamalardan dolayı süresiz olarak kadro dışı bırakıldı.

Neden Bu Karar Verildi?

Geçtiğimiz yıl kendisini Antalyaspor'a transfer eden eski başkan Gültekin Gencer'in görevi bırakmasının ardından başkanlığa seçilen Ali Şafak Öztürk ile yıldızları bir türlü barışmayan ve basın mensuplarına yapılan karşılıklı açıklamalar derecesine varan sürtüşmelerden dolayı Samuel Eto'o süresiz olarak kadro dışı bırakıldı. Geçtiğimiz gün yapılan akşam antrenmanının ardından tesislere gelen başkan Ali Şafak Öztürk bu kararı Samuel Eto'o ya kendisi bire bir aktardı. Bu kararı duymasının ardından antrenman tesislerden ayrılan Samuel Eto'o kulübün Hasan Subaşı tesislerine geçerek savunmasını yazdığı öğrenildi. 

İzinsiz Olarak Beşiktaş ile Görüşmüştü

Bilindiği üzere sezon başlamadan önce Samuel Eto'o adı Beşiktaş ile anılmasının ardından kulüpten izinsiz olarak Beşiktaşlı yöneticiler ile görüşmüş ve bu durum Antalyaspor yönetimi tarafından sert bir tutum ile eleştirilmişti. Sonrasında Beşiktaş ile transferi gerçekleşmeyen Eto'o tekrardan Antalyaspor'un çalışmalarına katılmıştı. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol