Sinem Yazıyoor Editörü

Amerikalıların Yeni Galatasaray Dalgası

eklendi

Tanınmış Major League Soccer'ın (MLS) resmi twitter hesabından geçtiğimiz günlerde yeni video paylaşarak gündeme oturması Galatasaray taraftarlarının da bu konuyla ilgili tartışma nedeni oldu. Yakın günlerde Galatasaray takımı Nigel de Jong transferini yaptıktan sonra Amerikalı Major League Soccer oyuncuyla ilgili 66 saniyelik video paylaşarak kendince oyuncu performansı ile dalga geçmiştir. 

Videolar ile Dalga Geçiyorlar!

Alaycı videoda King Kong lakabı ile de tanınan yıldız oyuncunun kötü performans gösterdiği oyunlar, yapmış olduğu zamansız şutları ve almış olduğu kırmızı kart gördüğü anlar gösteriliyor. 

Hiç Golü Yok!

Ayrıca De Jong'un Şubat'ta MLS'ye geldiği ve 18 maça çıktığı, sonuç olarak hiç gol atamadığı, zafer yerine hem sarı hem de kırmızı kart kazandığı yazıları yer alan videoda yeni takımında da pek iyi oyun sergileyecek durumda olamadığına işaret edildi.

Tepki Alınca Video Kaldırıldı!

Oyuncu ile ilgili yapılan ve yankı yaratan video tepki alınca sosyal medyadan kaldırıldı. Durumla ilgili açıklama yapan La Galaxy kulübü videonun onlar tarafından değil, MLS tarafından yayınlandığı bildiriminde bulundu. İstenmediği halde etiketlenmiş olduklarını bildirerek, etiketin kaldırılmasını talep etti.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol