Sinem Yazıyoor Editörü

Amerikalı Gençlerin Yeni Eğlencesi Balta Fırlatma Oyunu

eklendi

2 yıl önce Kanada’da açtıkları ilk balta fırlatma oyunu merkezi oldukça ilgi gören firma, Kanada’da yaygınlaşan oyunu Amerika’da da şubesini açtı.

Amerikalı gençlerin yeni ilgi odağı haline gelen balta fırlatma oyunu Bad Awe Throwing isimli firma tarafından açıldı. Kanada’da oldukça ilgi gören oyunun benzer ilgi alanları olan Amerikalı gençler tarafından da sevileceği düşünülüyor. ABD Chicago’da açılan balta poligonunun şimdiden gençler tarafından yoğun ilgiyle karşılandığı belirtiliyor.

Kimler Tercih Ediyor?

Balta Fırlatma Oyunu özellikle şirket etkinlikleri sırasında ve özellikle bekarlığa veda organizasyonları yapanlar arasında seviliyor. 

Nasıl oynanıyor? 

Giriş ücreti olarak 50 dolar ödenen poligonda 2,5 saat süren bir eğitim söz konusu. Usta eğitmenlerin gözetiminde oyuna başlayanların çok eğlendikleri belirtiliyor. Bu oyun esnasında yiyecek ve içecek bölümleri de kullanıma açık. Ancak alkol alımı ve tüketimi yasak olarak belirlenen içecekler sınıfında. Grup arkadaşlarının hep birlikte oldukça eğlenceli ve gerilimli vakit geçirdikleri bir mekan olarak hizmete açılan balta fırlatma oyunu merkezi yakında tüm ABD’ye yayılacağa benziyor. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol