Sinem Yazıyoor Editörü

Altan Erkekli'nin Büyük Pişmanlığı

eklendi

Son filmi Yıldızlarda Kayar- Das Borak filmi Altan Erkekli için büyük bir pişmanlığa dönüştü. Sevdiği dostları aracı olduğu için, hatırlarını kıramadığını söyleyen sevilen sanatçı hayatı boyunca asla bu film ile anılmak istemediğini söyledi.

Ekiple İyi Anlaşıyorum

Münir karakterini canlandırdığı Hangimiz Sevmedik rolü ile son zamanlarda büyük beğeni toplayan Erkekli röportajında çok iyi anlaştığı dizi ekibi ile çalışmaktan çok mutlu olduğunu vurguladı.

Röportaj sırasında yeni film projesi olup olmadı sorulan usta sanatçı; yakın zamanda çekilecek bir film projesi olmadığını vurguladı ve en son çektiği film içinde mutsuzluğunu dile getirdi.

Vizonteleye Benziyor

Ekim ayında Vizyona girecek olan Yılmaz Erdoğan'nın çektiği son film olan Ekşi Elmalar içinde konuşan sanatçı, filmin Vizontele ile olan benzerliğini dile getirerek keşke daha değişik bir proje ile beyazperdeye sevenlerinin karşısına çıksaydı demekten de kendini alamadı.

30 bin kişinin izlediği yaklaşıl 2 hafta önce vizyona giren Yıldızlarda Kayar-Das Borak filminin oyuncuları arasında Saba Tümer Mesut Yar, Ali Erkazan, Altan Gördüm, Ümit Karan, Veysel Diker, Serenay Aktaş ve Lairssa Gacamer yer almakta.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol