Sinem Yazıyoor Editörü

Alman Oyuncudan Şok Edici İtiraf

eklendi

Geçtiğimiz günlerde Playboy adlı dergi için birlikte yatağa girerek özel, çıplak pozlar veren Cosima Viola, yaptığı açıklamalar ile gündemi sarstı. Cosima Viola, Valentin Schreyer ile birlikte çektiğimiz o sahneleri, sonrada yatakta çırılçıplak olarak beraber izlediklerini açıkladı. 

800 Bölümü Aşkın Oynadı!

28 yaşındaki genç Alman Oyuncu Cosima Viola, 15 yaşındaki bir çocuğu anlatan dizide 800 bölümü aşkın süredir oynamaktadır. Bu zamana kadar hep çocuklar için ekranlarda olan güzel oyuncuyu şimdide yetişkin erkekler için görmekteyiz. 

Kadınlardan Değil Erkeklerden Hoşlanıyorum!

Kendi özel hayatıyla ilgili konuşmalar yapan Viola, aslında sevgilisinin kız olduğunu, bir süre onunla beraber yaşadığını açıkladı. 1 yıl süreyle kadın sevgilim oldu fakat şuan erkek sevgilim var dedi. Kadınlardan değil erkeklerden hoşlandığımı anladım dedi. 

Yatak Sahnesinden Sonra Yemekte Buluştuk!

Dergiye verdiği pozlarda vahşi yönünün ortaya çıktığını söyleyen güzel oyuncu, sevgilisini de bir dizide tanıttığı detayını verdi. Yatak sahnesini çektikten sonra yemekte buluştuklarını ve aşkın orada başladığını belirten Viola, Schreyer ile o zamandan beri birlikte olduklarını açıkladı. O sahneyi daha sonra beraber yatakta çıplak bir şekilde izledik ve birbirimize ait olduğumuzu anladık dedi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol