Sinem Yazıyoor Editörü

Alman Amatör Liginde 43 Gol Yiyen Kaleci Gözaltında

eklendi

Almanya amatör liginde bir mücadelede tam 43 gol yiyerek kırılması çok güç bir rekorun sahibi olan kaleci Marco, Alman polisi tarafından gözaltına alındı.

Antrenman Sırasında Gözaltı!

Almanya Amatör Ligi C Ligi'nde oynayan SV Vondevort kulübünün ikinci takımında forma giyen 25 yaşındaki kaleci Marco, geçtiğimiz haftaki müsabakada kalesinde tam 43 gol gördü. Takımın hafta içinde yapılan antrenmanı esnasında, polisler kaleci Marco'yu karakola götürerek gözaltına aldı.

Bir Konuyu Aydınlatmak İçin Gidiyorum!

Konu, özellikle Alman basınında oldukça ilgi çekerken, kaleciye de büyük ilgi gösterildi. PSV Oberhausen ile oynanan maçta neredeyse her dakikada 1 gol yemeyi başaran kaleci Marco, olayın basında da geniş yer bulmasının ardından gözaltına alındı. Antrenman esnasında 4 polis sahaya geldi ve polislerden iki tanesi kaleci Marco'nun yanında giderek kısa bir görüşme yaptılar. Bu görüşmenin ardından soyunma odasına giden kaleci Marco, ardından polislerin nezaretinde tesislerden ayrıldı. Antrenman sahasında yer alan gazetecilere, bir konuyu aydınlatmak için karakola gittiğini söyleyen 25 yaşındaki kaleci Marco, herhangi bir detay vermekten de kaçındı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol