Sinem Yazıyoor Editörü

Ak Partiyi Sarsan Ölüm Haberi

eklendi

Ak Partililer güne kötü bir haber ile başladı. Ak Parti Kadın Kolları Başkan yardımcısı Taciser İçyer evinde ölü olarak bulundu. 50 yaşındaki Taciser İçyer 2012 yılından beri Ak Parti kadrosunda yer almaktaydı. Parti içinde Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev alan Taciser İçyer bir süredir istirahat için evine çekilmişti. Tacise Hanım'dan üzücü haber bugün öğle saatlerinde geldi. Yatağında ölü olarak bulunan Taciser İçyer Anadolu Üniversitesi mezunuydu.

Birçok Başarıya İmza Attı

Taciser İçyer yaşamı boyunca hep kendini iyi aile ilişkileri için yetiştirdi. Bu anlamda görev aldığı gerek Ak Parti bünyesinde gerekse sosyal hayatında hep kadınlara destek oldu ve onları yüreklendirerek doğru yolu gösterdi. Çalışmış olduğu Hanım Lokali idareciliği ve Aile Yaşam Merkezi koordinatörlüğü görevinde bu konuda oldukça başarılı çalışmalar yapmıştır. 

Cenazesi Yarın Kalkacak

Sevenleri ve Ak Parti mensupları acı haberi alır almaz soluğu Taciser İçyer'in evinde aldılar. Taziyeye gelenler adeta şok olmuşlardı. Evli ve iki çocuk annesi olan Taciser İçyer yarın Hacı Bayram Camisi'nde kılınacak cenaze namazından sonra aile mezarlığında toprağa verilecek. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol