Sinem Yazıyoor Editörü

Ajda Pekkan'ın Bahçeköy'deki Lüks Villası Satışta

eklendi

Gündemdeki yerini sürekli olarak korumayı başaran Süperstar Ajda Pekkan, bu kez de süper lüks villasını satışa çıkararak gündeme geldi. Ajda Pekkan bin 100 metre kare büyüklüğünde olan süper lüks villasını satışa çıkarma kararı aldı.

Tam Bir Tasarım Harikası!

Bin 100 metre kare büyüklüğünde olan ve İstanbul Bahçeköy'de bulunan süper lüks villa, tam bir tasarım harikası olarak göze çarpmakta. Süperstar Ajda Pekkan villanın satış fiyatını 8 milyon 700 bin dolar olarak belirledi. Bu da Türk parasıyla yaklaşık olarak 27 milyon liraya tekabül etmekte. Villa, 6 oda ve 2 salondan oluşmakta.

2013 Yılında da Satışa Çıkarmıştı

Ajda Pekkan daha önce 2013 yılında aynı villayı satışa çıkarmıştı. 2013 yılında satışa çıkardığı zaman villanın fiyatını 3 milyon dolar olarak belirleyen Ajda Pekkan, aradan geçen 3 yılda villasına büyük bir zam yaptı. 

Villa İçinde Yok Yok!

Ajda Pekkan'ın mimarlara özel olarak tasarlattığı villanın içinde asansör de bulunuyor. Lüks bir havuza sahip olan villa, 24 saat güvenlik hizmeti altında tutuluyor. Eşyalarını şimdilik villanın içinde tutan Ajda Pekkan, alıcı bulduktan sonra villanın içini boşaltacak.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol