Yaziyoor Yazıyoor Editörü

Adriano Yaklaştı, Mathieu Uzaklaştı!

eklendi

Brezilyalı oyuncu  Adriano Correia ile büyük ölçüde anlaşan siyah-beyazlı takım, takıma katmak istediği diğer bir isim olan Barcelonalı Jeremy Mathieu'den ise olumsuz yanıt aldı.

Adriano Yaklaştı, Mathieu Uzaklaştı!

Sol bek kısmına takviye almak isteyen Beşiktaş takımı, Adriano Correia'yı kadrosuna katmak için hazırlık yapıyor. Bir süredir Barcelona'nın sol beki olan Adriano Correia için temaslarını sıklaştıran siyah-beyazlı takım, transfer aşamasında sona geldiler.


Bu hafta başında İspanya'ya gidip Katalan kulübünün yetkilileri ile görüşen Beşiktaş yönetimi, büyük oranda anlaşma sağladı. Adriano Correia'yı bonservisi ile kadrosuna katacak olan Beşiktaş, 31 yaşında olan futbolcu ile de el sıkıştı. 

Kalan son detaylar da görüşüldükten sonra transferin resmiyet kazanması her an bekleniyor. Sözleşmenin detayları konusunda Adriano Correia ile fikir birliği sağlamaya uğraşan Beşiktaş yönetimi, Brezilyalı futbolcu ile anlaşmasını 3 yıllık yapmayı planlıyor.


Adriano Olumlu İken Mathieu Olumsuz

Siyah-beyazlı takımın Barcelona oyuncularından talip olduğu diğer bir isim de Jeremy Mathieu.  Barcelona oyuncusu Jeremy Mathieu konusunda ise hiçbir ilerleme kaydedilemedi. Türkiye'de futbol oynamaya sıcak bakmayan ve bu yüzden de kariyerine Barcelona'da devam ettirmek isteyen Fransız futbolcu Jeremy Mathieu, Beşiktaş'ın yapmış olduğu teklifine olumsuz yanıt verdi. aldıkları olumsuz yanıt üzerine siyah-beyazlılar, listelerinde yer alan diğer stoperlerle görüşmek için hazırlanıyor.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol