Sinem Yazıyoor Editörü

Adana'da Lunaparkta Feci Kaza

eklendi

Adana'da feci kaza sonucu 16 kişiden 11 kişi yaralanmıştır. Serbest düşüş aletinin asansör halatının kopması sonucu ile 16 kişiden 11 kişi yaralanmıştır. 

Serbest Düşüş Aleti Yere Çakıldı!

Bu olay Çukurova ilçesinin Güzelyalı Mahallesinde meydana gelmiştir. Edinilen bilgilere göre eğlenmek ve adrenalin yaşamak maksadı ile Adnan Menderes Bulvarındaki lunaparka gittiler. 16 kişi bu serbest düşüş aletine bindi. Her şeyin çok güzel gittiği sırada asansör aniden yükselmeye başladı.

Asansörün Halatı Koptu

Asansör yükselmeye başladığı andan itibaren 2 metre yüksekliğe ulaştığı anda asansörün halatı koptu ve ardından asansör bulunduğu 2 metre yükseklikten yere aniden çakıldı. Serbest düşüş aletinin içinde bulunan 16 kişiden 11 kişi feci biçimde yaralandı. Serbest düşüş aletinde oturdukları yerde korumalı koltuklar olmasına rağmen ağır şekilde yaralandılar. Vücutlarının pek çok yerinde kırıklar ve ağır yaralanmalar meydana geldi. Olay yerine acil bir şekilde ambulans ve polis geldi. Ağır biçimde yaralanan 16 kişi apar topar Adana Balcalı Hastanesine sevk edildi ve tedavi sürecine başlandı. Halatın serbest düşüş anında kopmamış olması yaralıların kurtulabilmesi açısından çok daha iyi oldu. Yaralıların hayatı tehlikesi bulunmamaktadır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol