Sinem Yazıyoor Editörü

Acun Ilıcalı'nın Damadı Kimdir?

eklendi

Televizyon dünyasındaki hızlı yükselişi ile bir numaralı televizyon yapımcısı durumuna gelen Acun Ilıcalı magazin dünyasındaki yerini korumaya devam ediyor. Yalnız bu sefer gündemde olan Acun Ilıcalı'nın kendisi değil büyük kızı Banu Ilıcalı. Banu Ilıcalı geçtiğimiz akşam Swiss Otel'de hayatını Efe Ceyhun ile birleştirdi. 

Efe Ceyhun Pek Tanınmayı Sevmiyor!

Magazin dünyasında ise bu düğünden daha çok medya patronu olan Acun Ilıcalı'nın damadının ne iş yaptığıydı. Hakkında pek bilgi bulunmayan damat Efe Ceyhun Türk Telekom mağazasında dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmakta. Kabataş erkek lisesinde lise eğitimini alan damat bey, Bahçeşehir Üniversitesinde eğitimini tamamladı. Efe Ceyhun sosyal ortamda da pek tanınmamayı tercih ediyor. Bunun nedeni ise sosyal medya hesaplarını gizli tutması.

Acun Yanına Alacak mı?

Acun Ilıcalı kızı Banu Ilıcalı'yı magazin dünyasından uzak tuttu için damat hakkında da pek bilgi toplanamıyor. Şimdi merak edilen bir başka konu ise tv8'in sahibi olan Acun Ilıcalı'nın damadını kendi projelerinden veya ekiplerinden birinin içerisine alıp almayacağı. İşinde profesyonelliği ile bilinen Acun'un ne karar vereceği merakla bekleniyor.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol