Sinem Yazıyoor Editörü

Acun Ilıcalı'dan Spor Kanalı Hamlesi

eklendi

Televizyonculuk sektörünün ünlü isimlerinden birisi olan Acun Ilıcalı, bilindiği gibi sahibi olduğu TV 8 kanalında Milli maçların ve NBA maçlarının yayın hakkını almıştı. Yaptığı tüm projelerde başarı sağlayan Acun Ilıcalı, bu önemli kararın ardından şimdi de spor yayınları üzerine hizmet verecek olan bir spor kanalı açmaya karar verdi.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıllarda TV 8 kanalını satın alarak önemli bir imza atmıştı. Deneyimli televizyoncu şimdilerde yeni bir spor kanalı açmaya hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın bu kararı almasındaki en büyük etken ise Milli maçların ve NBA karşılaşmalarının yayın hakkını satın alması olarak tahmin ediliyor. Acun Medya içerisinde şu an Milli Maçlar ve NBA maçlarının yanı sıra bazı önemli spor programları da yayınlanıyor. Acun Ilıcalı bu yayınlar için yeni bir televizyon kanalı kurmak için çalışmalara başladı.

Yeni Kanal Yakında

Spor ile ilgili birçok önemli yatırım yapan Acun Ilıcalı, bu konuda son olarak yeni bir spor kanalı açmaya karar vererek önemli bir adım attı. Ilıcalı'nın yeni spor kanalının önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlaması bekleniyor.  


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol