Sinem Yazıyoor Editörü

Acun Ilıcalı: ''Survivor İçin 3 Yarışmacı Belli''

eklendi

TV8 kanalını satın alarak tüm programlarını TV8 kanalı ile izleyici ile buluşturan Acun Ilıcalı Survivor 2017 için önemli açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı Survivor 2017 için 2 – 3 yarışmacının belli olduğunu ancak şu anda bu konu ile ilgili bilgi veremeyeceğini açıkladı.

"Üç Yarışmacı Kesin Gibi"

Acun Ilıcalı Magazin 8 programına konuşarak Survivor 2017 için “ Önümüzdeki yıl Survivor 2017 için de iddialı hazırlanıyoruz. Güzel bir Survivor olacak. Yavaş yavaş çalışmalara başladık. Sürpriz isimler olacak. Adı üzerinde sürpriz olduğu için bu isimleri açıklamayacağım. Ama 2- 3 tane sürpriz isim var. Söylesem çok gülersiniz ama şimdi söylemeyeceğim. Vakti var” dediği bildirildi. 

'Öğleden Sonra Yunanlıları İzleyeceğiz' 

Yunanistan’daki yarışma içinde bilgi veren Acun Ilıcalı “ Tam kesin değil ancak büyük ihtimalle Yunanistan’da da Survivor yapacağız. Yunan televizyonunda Yunan Gönüllüleri ve Yunan Ünlüleri şeklinde survivor yapmayı düşünüyoruz. O yarışma da Dominik’te çekilecek. Bu hepimiz için yeni bir heyecan olacak. Öğleden sonra Yunan oyunlarını seyretmeye gideceğiz. Kimin kazandığı kimin ne yaptığını görmek için. Zaten işimiz azdı biraz daha arttı” dediği bildirildi. Acun Ilıcalı'nın bu açıklamalarından sonra Survivor hayranlarının şimdiden sabırsızlandığı ve yarışmanın başlamasını beklediği bildirildi.  


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol