Yaziyoor Yazıyoor Editörü

50 Yaşını Geçtiğine İnanmayacağınız Ünlü Kadınlar

eklendi

Kimisi erken yaşta çöker, kimisi de 50 yaşını devirmiş olmasına rağmen hala birçok genci cebinden çıkaracak kadar çıtır görünür. İşte bu paylaşımda da 50 yaşını geçmesine rağmen hala çıtır olan ünlüleri sizlere tanıtacağız.

Sandra Bullock (52)

Sandra Bullock (52)

Cildi hâlâ 30’larında gösteriyor ama o da 50 yaşını devirmiş kadınlardan. Sandra Bullock’un gün boyu güzellik salonlarında bakım yaptırdığını sanmayın, 8 dakikadan ibaret olan klasik bir güzellik rutini olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Bol bol elma yiyor.

Andie MacDowell (58)

Andie MacDowell (58)

Andie MacDowell’ın estetik müdahalelere karşı olan yıldızlardan olduğu bilinir. Belirli aralıklarla evinde hindistancevizi yağı ve tuzla peeling ve günde 1 saat egzersiz yapıyor. Sabahları hindistancevizi suyu içmeyi ihmal etmiyor. Bir çikolata tutkunu olduğundan aşırıya kaçmamak şartıyla her gün çikolata yiyor.

Elizabeth Hurley (51)

Elizabeth Hurley (51)

Hurley, cildindeki toksinlerden arınmanın yolunun sudan geçtiğine inanıyor. Güne büyük bir bardak ılık su içmeden başlamıyor, çantasında su taşıyor. Arada soğuk suyla duş alıyor. Bronzlaşmaktan kaçınıyor. Spor yapmaktan çok hoşlanmıyor ama günde 30 dakika yürüyor. Sofrasından balık, esmer pirinç, sebze çorbası eksik olmuyor

Julie H

Julie H

Kaynak: Habertürk

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN GALERİLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol