Sinem Yazıyoor Editörü

47 Yaşındaki Kaleci Transfer Oldu

eklendi

Kurtuluşspor’un 47 yaşındaki kalecisi İlyas Uçar Salihligücü’ne transfer olarak antremanlara başladı. Manisa 1.Amatör Küme takımlarından olan Salihligücü kadrosunda 45 yaşında olan Necmettin Aşka’da yer alıyor.

Salihligücü’nün Özellikleri

Amatör Küme C Grubunda 2 yıldır Salihli’yi temsil eden kulübün başkanı Abdullah Şahin aynı zamanda aktif olarak kulüpte futbol oynuyor. Kulübün 10 yıldır başkanlığını yürüten ve aynı zamanda market işletmeciliği yapan Abdullah Şahin kulübün antrenörlüğü görevini de üstlenmiş durumda. Amatör spor kulübü olarak çok büyük sıkıntılar çektiklerini söyleyen Salihligücü Başkanı hiç kimseden yardım alamadıklarının zor şartlar altında olduklarını ifade etti. Sadece Salihli Belediyesi’nin yardımcı olmaya çalıştığını söyleyen başkan belediyeye teşekkür etti.

Kaleci İlyas Uçar’ın Açıklamaları

İlyas Uçar Manisa’da amatör sporcular arasında en yaşlısının kendisi olduğunu söyleyerek bu işi para için yapmadığını futbol oynamaktan keyif aldığını söyledi. Minibüs şoförlüğü yapan amatör kaleci çağrıldığı ve kalecileri olmadığı için Salihligücü’ne geldiğini, ücret almayacağını ifade etti. Takımda ayrıca genç oyunculara da abilik ve öncülük yapmaya çalışacağını söyledi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol