Editor Yazıyoor Editörü

43.Altın Kelebek Ödülleri Düzenlenen Görkemli Tören İle Sahiplerini Buldu

eklendi

Zorlu Center’da 13.11.2016 akşamı düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri ile halk tarafından belirlenen kişiler ödüllerine sahip oldu.30 kategoride ödül verilen törende Okan Bayülgen ve Pelin Akil Altan sunuculuk yaptı. İşte ödüllerin sahipleri:

En iyi erkek sunucu dalında ödülü alan kişi Beyazıt Öztürk, yılın şarkısı dalındaki ödül Bağdat şarkısı ile Ayla Çelik oldu. En iyi komedi dizisi erkek oyuncu ödülü Barış Arduç’a verildi. Yıldızı Parlayanlar ödülü Melisa Aslı Pamuk, Simge Sağın ve Dilan Çiçek Deniz’e verildi. En iyi çocuk oyuncu dalında ödül Beren Gökyıldız’ın olurken, en iyi kadın oyuncu ödülü ise Burçin Terzioğlu’na gitti. En iyi dizi çifti Furkan Andıç ve Leyla Lydia Tuğutlu seçildi. Derya Uluğ ve Eypio en iyi çıkış yapan solist ödülünü aldı. Müzikte 20. Yıl özel ödülü ise Demete Akalın’ın oldu. En iyi dizi Diriliş Ertuğrul seçilirken, en iyi komedi dizisi kadın oyuncusu Elçin Sangu seçildi. En iyi müzik grubu Gripin seçildi.

En iyi klip ödülü ise Hande Yener’in oldu. En iyi erkek oyuncu ödülü İlker Kaleli’nin olurken, yılın medya olayı özel ödülü Hande Fırat’ın oldu. En iyi komedi dizisi Kiralık aşk seçildi. En iyi gündüz kuşağı ödülü ise Kısmetse Olur programına gitti. Yaşam boyu başarı ödülü MFÖ’ye verildi. En iyi Türk pop müziği ödülü ise Murat Boz’a ait oldu. En iyi kadın sunucu Müge Anlı seçildi. En iyi kadın haber sunucusu ise Nazlı Çelik olurken erkek sunucu ise Fatih Portakal oldu. En iyi magazin programı Renkli sayfalar seçildi. Müzikte 50. Yıl ödülü Selami Şahin’e giderken, en iyi fantezi ve halk müziği erkek solisti Serkan Kaya seçildi. Aynı dalda kadın solist ise Sibel Can seçildi. En iyi Türk pop müziği dalında seçilen kadın sanatçı ise Sıla oldu. En iyi spor programı Yüzde Yüz Futbol programı seçildi. Ahde Vefa albümü ile en iyi proje ödülü Tarkan’a gitti. En iyi yönetmen ise Çağrı Vila Lostuvalı oldu.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol