Sinem Yazıyoor Editörü

15 Temmuz Darbe Girişimi Başarılı Olsaydı İstanbul Park, Cezaevine Dönüşecekti

eklendi

15 Temmuz darbe girişiminin ardından yapılan araştırmalar sonucuna FETÖ terör örgütüne mensup bazı askerlerin İstanbul Park'a gelerek burada önemli keşifler yaptıkları ve darbenin başarılı olmasının ardından bu alanı cezaevi olarak kullanmayı düşündükleri ortaya çıktı.

Hapishane Olarak Orayı Seçtiler

FETÖ terör mensubunun deşifre edilmesiyle birlikte daha önce yapılan planlar da gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Alınan bilgilere göre darbe girişimi eğer başarılı olsaydı İstanbul'un pek çok noktasında hapishaneler kurulacaktı. Hapishane olarak kurulması ve kullanılması planlanan yerlerden birisi de İstanbul Park'tı. Tuzla Kurtköy'deki Formula pistinin FETÖ' cü askerler tarafından hapishane olarak kullanılacağı ortaya çıktı.

Orada Formula 1 Yarışmaları Yapılıyor

Formula 1 yarışlarının yapıldığı İstanbul Park, terör örgütü FETÖ tarafından önce havandan incelendi, daha sonra ise yapılan araştırmalardan sonra karadan da pist keşif edildi. Farklı bir organizasyon yapacaklarını belirten FETÖ üyeleri, bu şekilde alan içerisindeki görevli kişilerden alanın kapasitesi dahil olmak üzere birçok bilgiyi aldıkları tespit edildi. Aynı zamanda bu alana giden tüm çevre yolları da keşif sırasında incelendi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol